Radek Januš se v Polsku účastnil semináře pod vedením mistra Avi Rokah.

Výuka a školení je obrovská zodpovědnost! Instruktor Radek Januš se proto účastnil 10. – 12. listopadu v Polsku, ve městě Zielona Gora mezinárodního semináře tradičního karatedo s žijící legendou, učitelem Avi Rokah, 8. Dan. Avi Rokah sensei je jedním z nejlepších studentů mistra Hidetaky Nishiyamy (1928 – 2008). 10 hodin intenzivního cvičení, studia a cvičení s nejlepšími evropskými učiteli tradičního karatedo. Během celého semináře Radek Januš asistoval Avi Rokah sensei při ukázkách zápasu či nácviku ve dvojicích.

Výborná struktura semináře, opakování základních učiva a jejich výklad a využití v praxi je jednou ze silných stránek učitele Avi Rokah. Po dva dny sensei analyzoval detaily oji waza (technika odpovědi na útok), sasoi (strategie vylákání soupeře) a shikaku waza (strategie).

Po oba dny spojovala účastníky semináře společná touha učit se a po návratu domů předávat znalosti svým studentům. Přátelská atmosféra a budo duch učinily tento seminář nezapomenutelným pro každého účastníka.

Nabyté znalosti můžeme v dojo předávat dále našim cvičencům!

Napište nám

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.