Tréninky probíhají ve vlastních prostorách (dojo) určených pro trénink karate. Ulice Václavská 6, Brno (100 m od tramvajové zastávky Václavská). U Akademie je placené parkoviště, vjezd z ulice Václavská.

ROZPIS TRÉNINKŮ OD ZÁŘÍ 2022 (NOVÁ SEZÓNA)

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
16:00 – 17:00

Děti 5-11 let
Karate přípravka
NÁBOR ZÁŘÍ 2022

16:00 – 17:00

Děti 5-7 let
Karate přípravka
NÁBOR ZÁŘÍ 2022

16:00 – 17:00

Děti 5-11 let
Karate přípravka
NÁBOR ZÁŘÍ 2022

17:00 – 18:00

Děti pokročilé do 11 let
(modré až hnědé pásy)

17:00 – 18:00

Děti  mírně pokročilé do 11 let
(žluté, oranžové, zelené pásy)

17:00 – 18:00

Děti do 11 let
(žluté až hnědé pásy)

17:00 – 18:00

Děti 8-11 let
Karate přípravka
NÁBOR 2022

17:00 – 18:00

Děti do 11 let
(žluté až hnědé pásy)

18:00 – 19:00

Mládež (od 12 let) a dospělí
(hnědé  až černé pásy)

18:00 – 19:00

Mládež (od 12 let) a dospělí
(žluté až modré pásy)

18:00 – 19:00

Mládež (od 12 let) a dospělí
(žluté až černé pásy)

18:00 – 19:00

Děti, mládež, kadeti – příprava na závody, teamy

18:00 – 19:00

Mládež (od 12 let) a dospělí
(žluté až černé pásy)

19:00 – 20:00

Mládež (od 12 let) a dospělí – začátečníci

NÁBOR 2022

19:00 – 20:00

Mládež (od 12 let) a dospělí – začátečníci

NÁBOR 2022

19:00 – 20:00

Mládež (od 12 let) a dospělí – začátečníci

NÁBOR 2022

Napište nám

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.