Letní rodinný kemp karate 2017

AKADEMIE KARATE (BRNO A VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ)  POŘÁDÁ SPOLEČNĚ 2.7.-8.7.2017 LETNÍ RODINNÝ KEMP KARATE PRO VŠECHNY KARATISTY VE VĚKU OD 6 LET(MIN. VĚK OMEZENÍ NEPLATÍ PRO DĚTI, KTERÉ POJEDOU S RODIČI) A NYNÍ NOVĚ I PRO RODIČE, KTEŘÍ MAJÍ ZÁJEM SE PŘIDAT A RELAXOVAT.

VYUČUJÍ INSTRUKTOŘI:

ASAF DEKEL 4.DAN (IZRAEL)
RADEK JANUŠ 5.DAN (HLAVNÍ INSTRUKTOR AKADEMIE)

Asaf Dekel je dlouholetým kamarádem Radka Januše. Oba se seznámili na studijní stáži u legendy karate mistra Hidetaka Nishiyamami v Los Angeles (USA). Asaf u mistra studoval 10 let. Jeho karate je na velmi vysoké úrovni a my jsme hrdí, že bude na letním kempu již po třetí v pořadí. Asaf je medailistou ze soutěží v USA a nyní vede klub v Tel Avivu (Izrael), kde vyučuje děti i dospělé. Jeho klub Karate Movement je partnerským klubem Akademie.

PRO KOHO JE KEMP URČEN

iStock_000023455629_Small-n3mfcwl8p08ebxsiqdyvsk8zna2wco7nkfszxz2gm8
KARATISTY AKADEMIE ČI JINÝCH KLUBŮ

Karatisté budou mít tréninky 2x denně a budou rozděleni do skupin dle věku a jejich technického stupně. Tréninky budou probíhat v tělocvičně, kde bude TATAMI a nebudou chybět ani oblíbené tréninky v bazénu. Součástí bude také příprava na podzimní Mistrovství České republiky v tradičním karate.

RODICEADETI-n3mg5fyu6xastqc73823zuzsxff31ui9toupher5pc
RODIČE

Nově nyní s námi mohou vyrazit i rodiče. Můžete tak s dětmi strávit příjemný týden a také vyzkoušet karate. Pro rodiče bude připravena vždy samostatná 1 hodina denně s lehkým tréninkem karate, cvičení na zvýšení flexibility a mobility a také prvky sebeobrany. Vyzkoušejte karate, udělejte si skvělý a zdravý týden s Vašimi dětmi.

PROGRAM PRO DĚTI

Kromě pravidelných tréninků je pro děti v průběhu každého dne připraven program plný her, soutěží, táboráků, túr do přírody, stezky odvahy, koupání v bazénu s dozorem a všeho, co k správnému letnímu kempu patří pod vedením instruktorky Zuzany Kretíkové.

Během kempu bude zajištěn zdravotní dozor.

KDY A KDE SE BUDE KONAT

Letní rodinný kemp karate se bude konat od 2.7.2017 (neděle, příjezd 14:00) – 8.7.2017 (sobota, odjezd 10:00) v moderním evropském horském hotelu Kamzík (www.hotelkamzik.cz), uprostřed nádherné přírody Jeseníků. Hotel je žádanou lokalitou pro ozdravné pobyty.

Hotel Kamzík, Karlov pod Pradědem č. 182, 793 36 Malá Morávka, Jeseníky

Ubytování na 2-4 lůžkových nekuřáckých pokojích s vlastním sociálním zařízením, koupelnou a sprchou. Na hotelu je WIFI. V areálu hotelu venkovní hriště, bazén (6 x 16 x 1,4 m), stolní tenis, posilovna, ohniště, dětský koutek a dětské hřiště.

STRAVA

V ceně je plná penze, včetně pitného režimu. Dětské porce jsou určeny pro děti do 11 let včetně. V hotelu se nachází jídelna a bar.

POZN.: Budete-li mít zvláštní požadavky na stravu-diety, alergie, prosíme o informaci při odevzdání přihlášky. Za bezlepkovou stravu si hotel účtuje příplatek 100,- Kč os/noc.

CENA

DĚTI 3 900,- KČ (6-11 LET včetně), MLÁDEŽ/DOSPĚLÍ 4 900,- Kč (12 LET a více) Vyplněnou přihlášku je potřeba odevzdat u instruktora na tréninku nejpozději do 31.3.2017.

Zálohu 2 000,- Kč pak nutno uhradit do 28.4. 2017. Pozor, v případě naplnění kapacity budeme akceptovat přihlášky, které dorazily dříve. Máme omezený počet 70-ti míst. Doplatek je potřeba zaplatit nejpozději do 19.5.2017.
Platby možno provést hotově nebo převodem na účet Akademie.

Napište nám

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.