Hana Venturová dovezla z Mistrovství Evropy 3 medaile

V rumunském městě Cluj-Napoca proběhlo 4.11.2017 Mistrovství Evropy v tradičním karate, kterého se účastnilo 15 zemí a více než 300 závodníků. Za Českou republiku startovalo 30 reprezentantů, z nichž někteří jsou i naši instruktoři.

Na evropský šampionát vyrazil team reprezentace již ve čtvrtek brzy ráno, aby mohl pátek využít pro aklimatizaci, odpočinek a přípravu na soutěž. V české reprezentaci aktivně působí naši závodníci Tomáš Ventura a Hana Venturová.

Radek Januš, který je mezinárodním rozhodčím se této soutěže účastnil jako rozhodčí tohoto šampionátu, spolu s jeho dalšími kolegy z ČR. Samotný turnaj začal v sobotu brzy ráno a končil po deváté hodině večer.

Český team se na tuto soutěž během celého roku připravoval se svými reprezentačními trenéry, kterými již několik let je náš Radek Januš spolu se svým kolegou Radkem Kleiblem. Víkendy byly náročné, ale dřina se vyplatila. Český team měl formu, byl namotivovaný a připravený podat co nejlepší výkon.

Podařilo se získat celkem 21 medailí v různých věkových kategoriích. Hana Venturová získala bronz z disciplíny Kata individual, stříbro z Kumite team a bronz z Kata team.

Napište nám

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.