3.kolo Národního poháru ve Zlíně

Ve Zlíně 10.6.2017 proběhlo 3. kolo Národního poháru v tradičním karate, kterého se účastnili naši závodníci. Celkem se turnaje účastnilo přes 230 závodníků z 13 klubů. Turnaj se konal ve sportovní hale Zelené ve Zlíně. Na turnaj vyrazili závodníci pod vedením instruktorky Hanky Venturové a coache Jaroslava Chytky či Zdeňka Horčičky. Podařilo se nám získat 5 medailí. Řada závodníků se dostala do finále či skončila těsně před ním.

V Kata ml. junioři, kadeti (9. – 7. kyu) získal bronz  Tadeáš Vintrlík.  V Kata žáci-žačky A se stříbro podařilo vybojovat Matyáši Horčičkovi. V Kata žáci B (9.- 7. kyu), kde startovalo přes 20 závodníků  na sebe narazili v souboji o třetí místo naši malí karatisté Kryštof Konečný a Denis Brycha. Kryštof po téměř vyrovnaném souboji zvítězil a získal bronz. Denis Brychta tak skončil v finálové čtyřce což je velmi dobrý výsledek z takového počtu závodníků. Páte místo v této katagorii rovněž obsadil oddílový kolega Šimon Pavelka, který porazil v eleminacích řadu vyšších pásů.
V Kata žákyně D (9.- 7. kyu) se prosadila Sofie Pospelová a získala v této disciplíně bronz. V Kata senioři (9. – 4.kyu) byla v tomto kole velmi vysoká konkurence. Startovalo 15 závodníků. Bronz vybojoval náš Zdeněk Horčička a velmi dobré 4. místo pak David  Kobský.