3.kolo Národního poháru ve Zlíně

Ve Zlíně 10.6.2017 proběhlo 3. kolo Národního poháru v tradičním karate, kterého se účastnili naši závodníci. Celkem se turnaje účastnilo přes 230 závodníků z 13 klubů. Turnaj se konal ve sportovní hale Zelené ve Zlíně. Na turnaj vyrazili závodníci pod vedením instruktorky Hanky Venturové a coache Jaroslava Chytky či Zdeňka Horčičky. Podařilo se nám získat 5 medailí. Řada závodníků se dostala do finále či skončila těsně před ním.

 

V Kata ml. junioři, kadeti (9. – 7. kyu) získal bronz  Tadeáš Vintrlík.  V Kata žáci-žačky A se stříbro podařilo vybojovat Matyáši Horčičkovi. V Kata žáci B (9.- 7. kyu), kde startovalo přes 20 závodníků  na sebe narazili v souboji o třetí místo naši malí karatisté Kryštof Konečný a Denis Brycha. Kryštof po téměř vyrovnaném souboji zvítězil a získal bronz. Denis Brychta tak skončil v finálové čtyřce což je velmi dobrý výsledek z takového počtu závodníků. Páte místo v této katagorii rovněž obsadil oddílový kolega Šimon Pavelka, který porazil v eleminacích řadu vyšších pásů.
V Kata žákyně D (9.- 7. kyu) se prosadila Sofie Pospelová a získala v této disciplíně bronz. V Kata senioři (9. – 4.kyu) byla v tomto kole velmi vysoká konkurence. Startovalo 15 závodníků. Bronz vybojoval náš Zdeněk Horčička a velmi dobré 4. místo pak David  Kobský.

 1. Denis BRYCHTA  (4.místo)
 2. Matyáš HORČIČKA (2.místo)
 3. Zdeněk HORČIČKA (3.místo)
 4. Jaroslav CHYTKA – coach
 5. Alexander IVANOV
 6. Mikhail IVANOV
 7. David KOBSKÝ (4.místo)
 8. Kryštof KONEČNÝ (3.místo)
 1. Nicolas NOVÁK
 2. Šimon PAVELKA (5. místo)
 3. Jakub ŠTEFÁNEK
 4. Hoang-Minh PHAN
 5. Sofiia POSPELOVA (3.místo)
 6. Karel ŠANDOR
 7. Hana VENTUROVÁ (4.místo)
 8. Tadeáš VINTRLÍK (2.místo)
Napište nám

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.