Budo karate kemp 2019 – několik dnů školení s mistrem Avi Rokah (USA)

Minulý týden probíhalo v Niepolomicích (Polsko) mezinárodní školení BUDO KARATE pod vedením mistra Avi Rokah. Kempu se účastnili také naši instruktoři sensei Radek Januš a Jaroslav Chytka. Na akci nechyběli instruktoři a senseiové z dalších 12 zemí světa. Mezi nimi také sensei Justo Gómez (Argentina) a Krzysztof Neugebauer (Polsko). Sensei Radek Januš po celou dobu mistru Avi Rokah na kempu asistoval.

Celkem 60 instruktorů spolu denně trénovalo 5 hodin intenzívního tréninku. Kromě našich instruktorů nechyběli na kempu také  sensei Robin Bařák či sensei Radek Kleibl. Mistr Avi Rokah, dlouholetý student legendy karate Hidetaka Nishiyami vysvětlil jak správně budovat sílu v karate technikách , jak tělo poskládat. Top instruktoři mohli na kempu čerpat znalosti a trénovat s těmi nejlepšími leadery tradičního karate ve světě. Hodně se zápasilo s cílem vytvořit  správně podvědomou rychlo reakci, ale udržet naše tělo uvolněné a relaxované. Použít zpevnění těla pouze v případě, kdy potřebujeme soupeře zasáhnout, tedy na konci techniky.

Po intenzívním dvoudenním kurzu následoval dvoudenní seminář pod vedením mistra Avi Rokah určený pro instruktory poského svazu tradičního karate.

Skvělá atmosféra, několik dní strávených s zahraničními přáteli, kteří trénují stéjné karate jako my.

Napište nám

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.