Zkoušky na pásky 9.12.2019

V pondělí 9.12.2019 proběhnou v Akademii zkoušky na pásky pod vedením zkušebního komisaře Radka Januše. V tento den bude pouze trénink dětí od 15:00-16:00. Po tomto tréninku budou zahájeny zkoušky tzn. další tréninky již nebudou. U začátečníků nebude potřeba ke zkouškám mít kimono.
Nejmenší děti z karate přípravky budou absolvovat zkoušky na žluté pásky na jaře 2020.

KDY

16:00…..Registrace a platby registračního poplatku ČATK za zkoušky – vybrané děti ze skupin A1, A2, B1, B2
16:30 – 18:00…Blok zkoušek děti – vybrané děti ze skupin A1, A2, B1, B2
18:15 – 18:25…Registrace a platby registračního poplatku ČATK za zkoušky – mládež a dospělí
18:30 – 19:30…Blok zkoušek mládež a dospělí
–  skupiny E1, E2, D

REGISTRAČNÍ POPLATEK

Při zkouškách je nutno dle pásku na který se zkouší hradit registrační poplatek pro Českou asociaci tradičního karate. Budu vybíráno ihned před zkouškami.

Výše poplatku, dle pásku na který se zkouší:

Žlutý pás 8.kyu – 300 Kč
Oranžový pás 7. kyu – 350 Kč

Zelený pás 6. kyu – 350 Kč
Modrý pás 5. – 4. kyu – 350 Kč

Hnědý pás 3.-2. kyu – 400 Kč
Hnědý pás 1. kyu – 450 Kč

SEZNAM KARATISTŮ, KTEŘÍ SE BUDOU ZKOUŠEK ÚČASTNIT

Pokud bysme na někoho zapomněli a na tréninku jsme Vám potvrdili, že na zkoušky jdete, doražte v pondělí.

Adámková Jaroslava…… 8.kyu
Banyk Andrey………………6.kyu
Banyk Vladyslav…………..6.kyu
Bao Son…………..6.kyu
Bao Lam…………..6.kyu
Berková Zuzana…………..8.kyu
Burešová Zuzana…………..6.kyu
Burian Patrik…………..8.kyu
Daniš Ondřej…………..4.kyu
Dokoupil Jakub…………..4.kyu
Dostálová Karolína…………..4.kyu
Duba Ondřej…………..8.kyu
Fedor Vojta…………..6.kyu
Fišer Daniel…………..6.kyu
Galia Marek…………..6.kyu
Genov Tin…………..4.kyu
Hanáková Jana…………..8.kyu
Hanus Bonifác…………..8.kyu
Herzán Filip…………..6.kyu
Horčička Tobiáš…………..6.kyu
Horčička Matyáš…………..3.kyu
Horčička Zdeněk…………..2.kyu
Horčičková Pavla…………..8.kyu
Hrbková Lucie…………..6.kyu
Huser Martin…………..6.kyu
Chamba Denis…………..3.kyu
Chládek Antonín…………..8.kyu
Izzi Antonello…………..3.kyu
Kasal David…………..5.kyu
Klabal Radim…………..8.kyu
Kolaja Vlastimil…………..2.kyu
Kolaja Timon…………..5.kyu
Kolajová Mia…………..5.kyu
Konečný Kryštof…………..3.kyu
Korsa David…………..6.kyu
Kozáková Gíta…………..6.kyu
Kryštof Lukáš…………..6.kyu
Kubaczynski Matěj…………..8.kyu
Lazúr Patrik…………..7.kyu
Máčal Denis…………..3.kyu
Majstorovič Dejan…………..6.kyu
Matejová Šárka…………..4.kyu
Matejová Markéta…………..7.kyu
Moravec Jan…………..6.kyu
Nejedlý Radim…………..8.kyu
Novák Nicolas…………..3.kyu
Ondráčková Tora…………..6.kyu
Ošmera Marko………….3.kyu
Patrasanu Artiom…………..7.kyu
Pavlík Zdeněk …………..4.kyu
Perna David…………..5.kyu
Petr Matyáš…………..3.kyu
Polášek Alex…………..3.kyu
Prda Ondřej…………..2.kyu
Ptáčníková Lenka…………..8.kyu
Harshil Sharma…………..6.kyu
Schima Alfréd…………..4.kyu
Simonsen Edgar…………..3.kyu
Slavíková Vendula…………..8.kyu
Smištík Marek…………..8.kyu
Smrčka Daniel…………..8.kyu
Softová Giovanna…………..6.kyu
Staněk Václav…………..6.kyu
Stecko Andrij …………..7.kyu
Stehlíková Gábina…………..6.kyu
Suchá Beáta…………..7.kyu
Svobodová Marie Anna…………..6.kyu
Šindárová Tereza…………..5.kyu
Tomašovič Michael…………..7.kyu
Urbánková Adéla………….8.kyu
Veselá Alžběta………….6.kyu
Veselý Štěpán ………….6.kyu
Zeinerová Eliška………….8.kyu
Zlatkovský Michal………….8.kyu
Zlatkovský Ondřej………….8.kyu