INSTRUKTOŘI AKADEMIE

Are you from abroad? Do not your kids speak  czech?  Don’t worry. Our instructors speak english.

Radek Januš, 5. dan

Sensei Radek Januš (41 let) trénuje karate více než 26 let. Svůj první černý pás (sho dan) získal u mistra Hidetaka Nishiyami v  americkém Los Angeles v roce 2001, kde mistra několikrát  navštívil za účelem tréninku karate. Po smrti Nishiyami sensei studuje karate pod vedením jeho nejlepšího studenta Avi Rokah sensei v Los Angeles, na pravidelných měsíčních stážích.

Sensei Radek Januš je rovněž předsedou České asociace tradičního karate. Ve své závodní kariéře se stal několikanásobným mistrem České republiky v kata i kumite, bronzový medailista z Mistrovství Evropy v Izraeli 2011, vítěž Good Will cup. Nyní své cenné zkušenosti dále předává v oblasti reprezentace a výuky karate v Dojo Akademie.

Hana Venturová,

2. dan

Instruktorka Hana Venturová (24 let) je členem české reprezentace a několikanásobnou medailistkou z národních soutěží a získala stříbrnou medaili z Mistrovství Evropy 2015 v Litvě, stříbrnou a bronzovou medaili juniorek z Mistrovství Evropy 2013 v Praze, bronz z FUKUGO z Mistrovství světa 2014 v Ženevě. Stříbrná medaile z Mistrovství světa 2016 z Polska z kumite team. V 2017 získala na Mistrovství Evropy v Rumunsku stříbro z kumite team, bronz z kata team a kata individuál.
Hanka je licencovanou trenérkou 3. třídy ČATK.

Tomáš Ventura,

2. dan

Instruktor Tomáš Ventura (25 let) je členem české reprezentace a několikanásobným medailistou z národních soutěží. Tomáš získal bronzovou medaili z Mistrovství Evropy 2015 v Litvě, bronzovou medaili z Mistrovství Evropy 2013 v Praze, bronzovou medaili juniorů z Mistrovství Světa 2012 v Polsku. Tomáš je licencovaným trenérem 3. třídy ČATK.

Dominika Vašíčková,

1. dan

Instruktorka Dominika  je členkou české reprezentace a několikanásobnou medailistkou z národních soutěží.  Dominika také získala bronzovou medaili z Mistrovství světa v Kanadě 2018, stříbrnou medaili z Mistrovství Evropy v Rumunsku. Je licencovaným trenérem 3. třídy České asociace tradičního karate a licencovaným rozhodčím třídy C.